Já teda říkala té mojí mamčo, mami, maminko. Vzpomínám na ni každý den. Minulý víkend byl den matek a já našla krásnou fotku, kde jsme 3 generace maminek, což mě dojalo.

Přišlo poměrně dost ohlasů na článek "Jsem skromná, já to přece nepotřebuji". Proto jsem se rozhodla se pověnovat tématu sebevědomí více. Dle mého je to alfa a omega života.

K dnešnímu zamyšlení mě přivedla jedna známá herečka svým sdělením na FB. Napsala, že se celý život barví sama, ještě to vylepšila tím, že se i ostříhala sama/jelikož jsou kadeřnické salony zavřené/, že se ani pod roušku nelíčí a to je nápad jak se dá ušetřit... K tomu přidala svoji fotku ne úplně nejvíc lichotivou.

A je to venku

30.03.2021

Už dlouho nosím v hlavě projekt "žena s příběhem". Mluvím o tom, připravuji na to moje kamarádky, píšu si poznámky k tématům. Víte, proč to všude rozhlašuji? Abych nemohla couvnout a musela to udělat, protože mě to hrozně láká. Jsem zvědavá na odezvu, těším se na to, že budu moci sdílet svoje pocity, radosti, starosti, obavy, nápady a nevím co...