Lenka Jenšovská - žena s příběhem
Lenka Jenšovská - žena s příběhem

Lenka Jenšovská

Jsem vizionář, metodami osobního rozvoje se zabývám od roku 1998. Prošla jsem mnoha kurzy, vystudovala Andragogiku, školila, podílela se na zajímavých vzdělávacích projektech, ale pořád to nebylo ono až jsem potkala celostní koučink a zjistila, že mě nejvíce naplňuje pomáhat lidem, být jím průvodcem pomocníkem v jejich cestě za svým lepším životem.

Moje profesní i osobní cesta nebyla rovná, vedla hodně kostrbatými cestami s mnoha odbočkami, díky kterým jsem se naučila mnohému o sobě a o životě vůbec, v tom je moje největší síla. Nikdy jsem se nevzdala, neztratila optimismus a víru v sebe a v to že si své sny mohu plnit.

Vychovala jsem dvě skvělé holky a zařídila život podle svých představ. Jak jsem to dokázala , pravda někdy se skřípěním zubů a se šrámy na duši i těle o tom píši ve svém blogu.

Chtěla bych tím inspirovat a pomáhat těm ,co zrovna nejsou v nejlepší životní etapě. Vím že každá situace má řešení i když je dotyčný nevidí. Ráda budu předávat co jsem svoji cestou nasbírala s veškerou pokorou k člověku a životu.

Moje motto: nestav zdi, hledej cesty

Ozvětě se mi

E-mail : lenka.jensovska@gmail.com

Telefon: +420 724 211 711

Sledujte mě: Facebook/Instagram/